Novinka Tip

BeneFIT kaša - Maliny v čokoláde (Bezlepková)

Lyofilizované maliny v spojení s tak unikátnou Forra bielou čokoládou, akú budete na trhu len ťažko hľadať.

 

BeneFIT kaše - kaše vytvorené profesionálnymi trénermi ! 

Danka a Patrik založili malú lokálnu firmu sídliacu v Košiciach.  Mladí manželia (fitness tréneri) a nadšenci zdravého životného štýlu postupne vytvorili viacero druhov kaší s odborne navrhnutým zložením. Zložením ktoré v jednej porcii dodá Vášmu telu vyváženú porciu živín. 

Tešíme sa , že im do ich odborného oka padla aj naša Forra čokoláda a vieme sa podieľať svojou troškou na niektorých produktov spolu. 

So skúsenosťami vo fitness od roku 2015, sú pripravení Vás dať do formy vo "fitku" a zároveň odborne poradiť v oblasti výživy.

 

Lyofilizované maliny v spojení s tak unikátnou Forra bielou čokoládou, akú budete na trhu len ťažko hľadať.


  • €2,58 bez DPH
  • Skladom
€3,09
Kategória: My + Vy
Záruka: 1 rok
Hmotnosť: 0.076 kg
 

Zloženie:
srvátkový proteínový koncentrát (mlieko, sójový lecitín), ryža, kukurica, 14,4% biela čokoláda (zloženie: 43% kakaové maslo, cukor, sušené mlieko, prírodná vanilka, emulgátor: sójový lecitín), 7,14% lyofilizované maliny, sladidlá: sukralóza

Použitie:
Bežná jednorazová dávka je 76 g (obsah balenia). Čokoládu vyberte z obalu. Do zmesi pridajte približne 150 ml vody o teplote cca 80 °C a zamiešajte. Na vrch nalámte čokoládu na kúsky a nechajte roztopiť.

Hmotnosť: 76 g

Alergény: laktóza. Môže obsahovať iné orechy, sóju, mlieko, arašidy.

Upozornenie:  Prípravok nie je vhodný pre deti, osoby do 15 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Skladovanie: Skladujte v suchu a chlade. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu.  

https://www.benefitkase.sk/ 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: