Vzhľadom na leto a vyššie teploty nad 25°C ktoré čokoláde nerobia dobre, vybavujeme objednávky len pre Košice. V Košiciach Vám objednávku donesieme osobne a pekne vychladenú :)
Tip

Forra Exclusive, 18+ ( s obsahom alkoholu )

75
Neohodnotené
Forra Exclusive, 18+
9ks ( s obsahom alkoholu )

Výborna kombinácia kvalitnej horkej čokolády a prémiového alkoholu (Borovička Žufánek, Bourbon Whiskey Heaven Hill, Rum Takamaka).

  • €6,67 bez DPH
  • Skladom
€8
Kategória: Forra Pralinky
Záruka: 2 mesiace
Hmotnosť: 0.1 kg
 

Forra pralinky s alkoholom sú dôkazom toho, že na "odfúknutie" po dlhom dni nepotrebujete pohárik ale výborne si vystačíte s kvalitnou čokoládou a tým správnym alkoholom v jednom :) 

Samozrejme, ak to bol extra dlhý a ťažký deň, Forra pralinky sa výborne hodia aj k nejakému tomu poháriku. Pozor ale na pravidlá degustácie - najprv prechutnajte pralinky, potom pohárik :)

 

Forra pralinky Vás očaria svojou príjemnou, prirodzenou chuťou a navodia Vám jedinečnú Forra čokoládovú atmosféru.

Všetky náplne sú podľa našich receptúr a garantujeme Vám ich zloženie bez GMO, lacných tukov, umelých aróm, príchutí, konzervantov a farbív . Forra = 100% prírodné zloženie.

PRALINKY ODPORÚČAME SKLADOVAŤ DO 15 °C, IDEÁLNE V CHLADNIČKE.

Keďže Forra pralinky neobsahujú konzervanty, umelé farbívá ani príchute, ale 100% prírodné suroviny, ich záruka je kratšia. Preto ak potrebujete pralinky napríklad na oslavu ktorá je o 2 týždne, informujte nás o tom , aby sme výrobu a odoslanie praliniek načasovali tak, aby ste ich nemuseli skladovať doma ale mali ich čerstvé.

Najlepšie chutia vychladené na 15-20 °C.