Forra Exclusive, Floral & Spicy , 220g

Forra Exclusive, Floral & Spicy

( kvetinovo - korenisté) - 20ks

India, Bulharsko, Madagaskar, Francúzsko,...

Kardamón, ruža, vanilka, levanduľa,...

Tento exkluzívny výber je pre pravých cestovateľov, ktorým niesú cudzie ani chute daných krajín. Doplňte si svoj geografický prehľad o svetové chute s ktorými sa stretnete len v daných destináciach a vo Forra bonbonierach.


  • €12,28 bez DPH
  • Skladom
€14,74
Kategória: Výborné Pralinky
Záruka: 2 mesiace
Hmotnosť: 0.22 kg
Veľkosť balenia: 18,3 cm x 17 cm x 2,5cm
 

Forra pralinky Vás očaria svojou príjemnou, prirodzenou chuťou a navodia Vám jedinečnú Forra čokoládovú atmosféru.

Všetky náplne sú podľa našich receptúr a garantujeme Vám ich zloženie bez GMO, lacných tukov, umelých aróm, príchutí, konzervantov a farbív . Forra = 100% prírodné zloženie.

PRALINKY ODPORÚČAME SKLADOVAŤ DO 15 °C, IDEÁLNE V CHLADNIČKE.

Keďže Forra pralinky neobsahujú konzervanty, umelé farbívá ani príchute, ale 100% prírodné suroviny, ich záruka je kratšia. Preto ak potrebujete pralinky napríklad na oslavu ktorá je o 2 týždne, informujte nás o tom , aby sme výrobu a odoslanie praliniek načasovali tak, aby ste ich nemuseli skladovať doma ale mali ich čerstvé.

Najlepšie chutia vychladené na 15-20 °C.

zloženie : horká čokoláda (obsah kakaovej sušiny minimálne 61%) , mliečna čokoláda (obsah kakaovej sušiny minimálne 35%), biela čokoláda (obsah kakaového masla minimálne 43%). Náplň: horká čokoláda (obsah kakaovej sušiny minimálne 56%), mliečna čokoláda (obsah kakaovej sušiny minimálne 32%), biela čokoláda (obsah kakaového masla minimálne 43%), trvanlivá smotana, maslo, levanduľa, škorica, ruža, badián, kardamón, borievka, vanilka, zázvor, fialka.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: